Kabelky Pierre Cardin

pierre cardin

Kabelky Pierre Cardin jsou výjimečné tím, že i přesto že jsou navrhovány prestižním návrhářem, existují dvě speciální kolekce. Jedna je navrhována pro smetánku a druhá pro obyčejné ženy. Tak si mohou všichni užívat kvalitních luxusních kabelek bez výjimky.

Cena kabelek Pierre Cardin se totiž nepohybuje tak vysoko jako například u kabelek Gucii nebo Versace. Pierre Cardin byl za tuto svoji cenovou politiku ostře kritizován jak novináři, tak ostatními návrháři. Přesto si stál za svým názorem a chce dopřávat luxus a kvalitu i těm chudším z nás.

Kabelky Pierre Cardin online

Kromě kabelek nabízí tento francouzský návrhář také módní kolekci pánského i dámského oblečení, šperky, hodinky, brýle, parfémy a dokonce i kolekci nábytku a bytových doplňků. Veškeré nabízené výrobky si můžete prohlédnout na oficiálních internetových stránkách firmy.

Hodnocení článku Kabelky Pierre Cardin: Top Články

Překlepy: oierre lierre ppierre ierre puerre pjerre pkerre poerre piierre perre pyerre peerre piwrre pisrre pidrre pirrre pieerre pirre piirre pieere piedre piefre pietre pierrre piere pieree pierde pierfe pierte pierrw pierrs pierrd pierrr pierree pierr pierri xardin dardin fardin vardin ccardin ardin kardin cqrdin cwrdin csrdin cyrdin caardin crdin cerdin caedin caddin cafdin catdin carrdin cadin carsin carein carrin carfin carcin carxin carddin carin cartin cardun cardjn cardkn cardon cardiin cardn cardyn carden cardib cardih cardij cardim cardinn cardi


Vyhledávání:


Nejzajímavější: