Kabelky Paris Hilton

paris hilton

Kabelky Paris Hilton jsou rozděleny do dvou kolekcí. Je to Classic collection a Brand new arrivals. Tyto kategorie jsou pak dále rozdělovány do dalších podkategorií. V klasické kolekci jsou kabelky elegantní, jednobarevné, většinou v barvách jako je zlatá, tříbená, černá, hnědá apod.

V druhé kolekci jsou kabelky spíše sportovně elegantní. Všechny dámské kabelky této značky jsou navrhovány celebritou Paris Hitlon. Každý model je vyzdoben, mnoha kapsami, cvočky a přívěšky. Také je na každé kabelce zobrazeno logo PH. Jelikož je tato značka luxusní, cena kabelek není malá.

Kabelky Paris Hilton online

V České republice ji budete shánět těžko. Může se vám podařit najít některý z modelů v nějakém eshopu, ale určitě ne všechny. Veškeré nabízené modely si můžete prohlédnout i objednat na oficiálních internetových stránkách značky.

Hodnocení článku Kabelky Paris Hilton: Top Články

Překlepy: oaris laris pparis aris pqris pwris psris pyris paaris pris peris paeis padis pafis patis parris pais parus parjs parks paros pariis pars parys pares paria pariw parie parid parix pariy pariss pari pariz gilton zilton uilton jilton nilton bilton hhilton ilton hulton hjlton hklton holton hiilton hlton hylton helton hikton hioton hipton hillton hiton hilron hilfon hilgon hilzon hiltton hilon hildon hiltin hiltkn hiltln hiltpn hiltoon hiltn hiltob hiltoh hiltoj hiltom hiltonn hilto


Vyhledávání:


Nejzajímavější: